A A A

Opinie

 

Witajcie Drodzy forumowicze,pozdrawiają nowo poślubieni z gór.                                                                                      

 

Posłuchajcie już doświadczonych małżonków( z 3-dniowym jak narazie stażem) i zdecydujcie się na zespół HORS z Dąbrowy Górniczej.
Nie będziemy pisać tutaj epopei bo nie o to chodzi, ale tak naprawdę dzięki nim ta impreza była zaje...... (i tu nie kończymy bo trza ocenzurować. Grają z ogromna pasją i zaangażowaniem, do tego stopnia, że nasi goście nie chcieli zejść z parkietu i musieliśmy przedłużać granie ( za co Hors serdecznie przepraszamy bo wiemy,żeście padnięci już byli)
Nie mieliśmy okazji słyszeć ich na żywo, dopiero na naszym weselichu , ale wierzcie, była to najlepsza próba zespołu weselnego, jaką słyszeliśmy hehe.
Żywe instrumenty, żywi ludzie, poczucie humoru, pełen profesjonalizm, niezwykła serdeczność i otwartość ( na nasze z lekka zawirowane pomysły) , zanim coś powiedzieliśmy oni już wiedzieli co i jak zrobić.
Jeśli lubicie ostrzejsze i wyrazistsze dźwięki, rockowo-jazzowe, bluesowe , jak najbardziej Hors jest strzałem w dziesiątkę, graja też kawałki dla dziadków i babć więc tak naprawdę zadawalaja wszystkie gusta i guściki. (kurde miało nie być rozwlekle)
Kto jest żądny większej ilości szczegółów pisać śmiało : elizabet20@gmail.com

                                                                                                           

I my rownież szczerze polecamy zespół muzyczny Hors! Nasi goście, zarówno Ci młodsi jak i starsi, są pod ogromnym wrażeniem. Wszyscy bawili sie cudownie, a my jako para młoda zupełnie nie musieliśmy sie martwić o moderację imprezy. Zespol sprostał w 100% naszym wymaganiom a nie było to łatwe zadanie: sala taneczna oddzielona od sali restauracyjnej, powitanie pary mlodej i życzenia od gości na dworze, duża liczba przerywnikow w postaci niespodzianek i czujne oczy i uszy gości muzyków. Dlatego jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!
Justyna i Sebastian,
14 września 2013,
Pałac Czarny Las

                                                                                                          

, 31 października 2014, godz. 13:04

 
Zespół dla wymagających klientów, mogę polecić go wszystkim, którzy mają wysokie oczekiwania. Pełny profesjonalizm, świetny kontakt, dostosowanie się do oczekiwań zarówno pary młodej jak i gości. Wszysycy obecni na naszym weselu byli zachwyceni i świetnie się bawili.
                                                                                                             
, 13 września 2013, godz. 22:30
 
Podpisuje się pod komentarzami z czystym sumieniem. Grali u nas na weselu w tym roku i wszyscy - nawet najbardziej wybredni, byli nimi zachwyceni:) Ponadto to bardzo mili i kontaktowi ludzie, i co równie ważne zero alkoholu przez cała noc:)Polecam każdemu poszukującemu świetnego zespołu:)
                                                                                                              
, 13 kwietnia 2013, godz. 01:58
Termin Imprezy: 2012-09-01
 
Witam Właśnie przeglądalem zdjęcia ze swojego wesela i wspomnienia wróciły. Gosci było mało i obawialiśmy się z przyszłą małżonką o frekwencje na parkiecie. Okazało się, że mamy ASA w rękawie :) Początki takie jak na każdym weselu ale póżniej zespół rozruszał wszystkich :) Muszę dodać, że jesteśmy fanami muzyki elektronicznej a mimo to świetnie się bawiliśmy :)
                                                                                                               
, 30 grudnia 2012, godz. 20:52
 
Jeżeli chcecie mieć naprawdę udane wesele, to zdecydowanie polecam zespół HORS, są rewelacyjni. Grają bardzo różnorodną muzykę, nie mają problemów z uwzględnieniem na liście utworów, których nie posiadają w repertuarze. Goście byli bardzo zadowoleni, my tym bardziej i przez długi czas słyszałam pytania typu "skąd mieliście zespół, bo był rewelacyjny." Pozdrawiam Horsów :)
                                                                                                               
, 25 sierpnia 2012, godz. 21:39
 
Dobry zespół :)

                                                                                                                

Polecam!!!

Grali na naszym weselu w tym roku i byliśmy zachwyceni...Goście również, nie słyszeliśmy negatywnych opini:) Poza tym bardzo kontaktowi ludzie co nie jest bez znaczenia:)

                                                                                                                

Zespól HORS pochodzący z Dąbrowy Górniczej jest najlepszym zespołem jaki ktokolwiek mógłby sobie wymarzyć dla których najważniejsza jest czysta radość z grania. Radość, która przekłada się na świetne melodie.
Fantastycznie się z nimi współpracuje.Wokal i dźwięk na najwyższym poziomie.Oprawa muzyczna perfekcyjna. Polecamy gorąco i życzymy wesołej zabawy.
E i K

                                                                                                               
 

                                                                                                                                                                                                     

 Orkiestra na wesele polsko -angielskie ,zespół na polsko -angielskie wesele,kapela na polsko -angielskie wesele

 

  zespół na wesele polsko -angielskie ,  orkiestra na wesele śląsk   , wesele polsko angielskie   ,  kapela na wesele śląsk

 

 orkiestra na wesele Rybnik ,orkiestra na wesele forum  zespoły muzyczne śląsk  ,  zespół muzyczny na wesele Katowice

 

orkiestra na wesele śląsk opinie , coverband na wesele  śląsk  ,zespół na wesele Wisła ,orkiestra Wisła ,zespół muzyczny Wisła

 wesele oprawa muzyczna śląsk ,zespół na event,cover band ,zespoły muzyczne katowice ,zespol weselny katowice ,zespoly weselne katowice